Друзі привіт! 

В 2024 році велосипеди бренду FORMULA отримали ряд цікавих оновлень, а саме: багато моделей отримали касетну втулку, всі моделі змінили дизайн, добавились нові хітові моделі і т.д. Нижче розберемо яких оновлень дістали найактуальніші моделі.

Почнемо з флагмана Formula F-1 AM DD 2024 велосипед може бути на 26, 27.5 та 29 колесах та в різних забарвленнях. Модель 24 року вже отримала кассету на 8 зірок, а як ми знаємо кассета краще витримує навантаження. Залишились такі переваги як: алюмінієва рама та вилка, задній перемикач Shimano RD-TX800-S, моноблоки L-TWOO ST-TX4008 3*8, дискові механічні гальма, привабливий дизайн і т.д. 

Велосипед Formula F-1 AM DD завжди був лідером продаж ним і залишиться так як отримав покращення але не виріс в ціні. Задяки цьому має чудове співвідношення ціна якість.

Слідуюча модель Велосипед Formula MOTION AM DD 2024. Також хітова модель, в 2024 році змінила дизайн та зберегла всі свої переваги такі як: легка та міцна алюмінієва рама, дискові механічні гальма, вилка з блокуванням та обладнання Shimano. Має розмір коліс 26, 27.5 та 29.

Не менш популярна модель Велосипед Formula ZEPHYR 3.0 AM DD 2024. Головне оновлення цього велосипеду це ситема 2*9 та вилка з алюмінієвою короною. Також зберегла такі переваги як: касетна втулка, втулки на пром підшипниках, алюмінієві шатуни дискові гальма та багато іншого. Має розмір коліс 26, 27.5 та 29. 

Велосипед Formula ZEPHYR 1.0 AM HDD 2024 отримав повітряну вилку та гідравлічні гальма і зберіг головні його переваги це систему 1*10, міцну алюмінієву раму та вилку, втулки на пром підшипниках і багато іншого. Полюбляють цей велосипед за гарне співвідношення ціна якість.

В лінійці велосипедів Формула також багато моделей зі сталевою рамою, такі як Велосипед Formula KOZAK AM DD 2024, Велосипед Formula DRAGONFLY am dd 2024, Велосипед 26" Formula HUMMER AM DD 2024, та інші. Ці велосипеди мають гарний дизайн, міцну раму, комплектуючі Шимано і головне доступну ціну.

 

Жіночі велосипеди формула можуть бути алюмінієві, такі як Formula ALPINA 2024 та сталеві такі як 26" Formula ELECTRA 2024. Альпіна хітова модель, в 2024 році змінила дизайн та зберегла всі свої переваги такі як: легка та міцна алюмінієва рама, дискові механічні гальма, вилка з блокуванням та обладнання Shimano. Електра мае гарний дизайн, міцну раму, комплектуючі Шимано і доступну ціну.

 

Також багато оновлень і в категоріїї дорожних велосипедів Формула для прикладу нова модель Велосипед 28" Formula CURSOR MAN 2024 яка відразу після виходу стала хітом так як має алюмінієву раму втулки на промах та касету амортизаційну вилку та гарну ціну. Також залишились і такі пізнавані моделі як Велосипед 28" Formula MAGNUM am vbr 2024 та Велосипед 26" FORMULA OMEGA AM VBR 2024.

Нижче залишаємо вам посилання на велосипеди Формула щоб ви змогли ознайомитися зі всією лінійкою велосипедів

https://velomaximum.com.ua/formula/