Поява карантинів, локдаунов внесло корективи і ризики в звичний для багатьох спосіб життя. З одного боку, під час карантину доступ до громадського транспорту закривається і доводиться витрачати великі суми на таксі або приватних перевізників, щоб дістатися до работи. З іншого боку, під час послаблення карантинних заходів громадський транспорт переповнюється і поїздка в звичних автобусах, маршрутках, трамваях і тролейбусах перетворюється в "російську рулетку".

Тому не дивно, що багато хто задається питанням: як швидко і без контакту з іншими людьми дістатися до роботи чи просто пересуватися по місту?

Пропонуємо розглянути найбільш очевидний і перевірений спосіб пересування по місту - велосипед.

Швидко і зручно дістатися до місця роботи або навчання

Швидко і зручно дістатися до місця роботи або навчання

На роботу на велосипеді

Замість громадського транспорту використовувати двоколісний. Подібне рішення дозволить вирішити ряд не тільки екологічних проблем, а й дозволить суттєво розвантажити пасажирський транспорт.

Найбільш очевидний і популярний варіант, до того ж, з приходом тепла велосипед стає чудовою альтернативою громадському транспорту. Двоколісний транспорт не створює загрози зараження, на ньому їздить, як правило, тільки одна людина плюс на велобайку легко дотримуватися рекомендованої безпечної дистанції на відміну від переповненої маршрутки.

Як замінити громадський транспорт під час карантину

Як замінити громадський транспорт під час карантину

Який потрібен велосипед для поїздки на роботу?

Виникає питання на чому їхати, який велосипед підійде для подібних, щоденних поїздок на роботу? Якщо у вас вже є велосипед - головне, щоб байк був на ходу. Переконатися в цьому варто заздалегідь. Якщо останні півроку велосипед провів на балконі або був в гаражі, варто провести техогляд в майстерні і переконатися в безпеці майбутніх поїздок. З обов'язкового: на велосипеді повинні бути справні гальма і ліхтарі - червоний ззаду і білий спереду. Також знадобиться замок для паркування велосипеда або лояльне керівництво, яке дозволить занести велосипед в офіс до кінця робочого дня.

Якщо у вас ще немає велосипеда і ви хочете купити велосипед для їзди на роботу, то ви сміливо можете звернутися до наших менеджерів, які допоможуть вам вибрати оптимальний для вас варіант.

При самостійному підборі велосипеда враховуйте як буде експлуатуватися байк.

Серед наших клієнтів найбільшою популярністю користуються:

  1. Гірські велосипеди
  2. Дорожні (міські) велосипеди
  3. Cкладені велобайки

Як спланувати поїздку на роботу?

Якщо ви твердо вирішили, що будете добиратися на роботу на велосипеді, то вам доведеться подумати над маршрутом за кілька днів до першої поїздки. Використовуйте карти з візуалізацією, щоб оцінити зручність вулиць на майбутній маршрут, враховуйте всі перехрестя і світлофори.

Плануємо поїздку на роботу на велосипеді

Плануємо поїздку на роботу на велосипеді

Плануємо маршрут

Ідеальним варіантом буде зробити пробний заїзд по підготовленому маршруту. Зробити це потрібно в спокійному режимі, наприклад, у вихідний день. Навіть якщо на вашому маршруті є велодоріжка, швидше за все, вона закінчиться ще до того, як ви доїдете до місця призначення. При відсутності велодоріг правила дорожнього руху наказують їхати по проїжджій частині, але якщо відповідного досвіду поки немає, не варто піддавати себе стресу і додатковому ризику. Ніхто вас не заарештує і не оштрафує, якщо ви поїдете по тротуару. Головне і не заважати пішоходам.

А це не небезпечно?

При базовому знанні правил дорожнього руху, акуратності і здоровий глузд - їздити на велосипеді не більш небезпечні, ніж ходити пішки або їздити на особистому автотранспорті.

Поїздки на велосипеді пов'язані не тільки з ризиками, а й з користю для здоров'я. Це один з найпростіших способів забезпечити щодня необхідний обсяг фізичного навантаження.