магазин велосипедів Velomaximum

Ми раді вітати Вас на нашомусайті велосипедів і хочемо розповісти про наш магазин. Ми з 2007 займаємося продажем велосипедів і з того моменту є прихильниками та учасниками велоспорту. За цей час ми отримали великий досвід і з радістю можемо дати грамотну консультацію щодо вибору двоколісного друга.

У нашого інтернет магазину є і фізичний магазин в Одесі і де Ви можете прийти і купити вподобаний Вам велосипед і аксесуари до нього.

Якщо у Вашому місті немає нашого магазину, нестрашно, наш колектив організовує доставку велосипеда поштовими службами(«Інтайм», «Нова пошта»)в найкоротші терміни і Ви отримаєте його в найближчому до Вас відділенні.

Щоб Вам було легше вибрати велосипед, ми на сайті розміщуємо докладні фотографії які робимо самі так як велосипеди у нас є в наявності, знімаємо відео-огляди, і докладаємо докладні характеристики.

В Блозі про велосипеди ми розміщуємо важливі статті з обслуговування та гарантії велосипедів. Обов'язково ознайомтеся з ними, це допоможе Вам правильно доглядати за Вашим новим велосипедом.

сайт веломагазина Velomaximum

Бажаємо Вам легких і приємних покупок на сайті Velomaximum