Графік роботи:

Пн-Сб:

З 10.00 До 20.00

0
Мій кошик

Велосипеди Walk

Виробник велосипедів Walk

Історія торгової марки Walk бере свій початок в 2017 році. Засновники бренду є професійними велотехніками, а також фанатами велосипедного спорту, тому в велосипедах, що випускаються під торговою маркою Walk, використовуються передові конструкторські рішення і комплектуючі відомих світових виробників велозапчастин. Виробники розробляють велосипеди для різних типів катання, підбираючи для кожного з них необхідні комплектуючі і раму відповідної геометрії.

При створенні велобайків, крім якості використовуваних матеріалів, особлива увага приділяється і дизайну. Серед інших велосипедів, велобайки даної марки відрізняються надзвичайно міцною рамою з унікальними обрисами. Завдяки невеликій вазі цей велосипед легко транспортувати і навіть переносити, в разі необхідності.

Купити велосипед Walk в Україні

У продажу нашого інтернет магазина представлені велосипеди Walk. Каталог велосипедів поступово поповнюється новими моделями, тому ми будемо раді повідомити вам про оновлення асортименту і бачити вас серед покупців і щасливих володарів велосипедів Walk.

Велосипеди Walk в розстрочку

Інтернет магазин Velomaximum.com.ua пропонує вигідні умови для всіх бажаючих купити велосипед Walk в розстрочку. Ми пропонуємо скористатися такими популярними послугами як Оплата частинами і Миттєва розстрочка.

Велосипеди Walk - відносно молодий, але інтенсивно розвивається український бренд велосипедів, який за порівняно невеликий термін своєї історії зумів завоювати довіру і прихильність багатьох велосипедистів.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору